0

Poraz Radnika protiv Drine, Borac u gostima savladao Travnik

Nenad Kiso (Foto: Klix.ba)
U 22. kolu BHT Premijer lige Radnik iz Bijeljine upisao je iznenađujući poraz od Drine koja je u Zvorniku slavila rezultatom 1:0.

Radnik je tako upisao treći uzastopni meč bez pobjede u ligi nakon što je poražen od Slobode u gostima (1:0) i remizirao sa Olimpicom na domaćem terenu (0:0). Tim Slavka Petrovića je pao na šestu poziciju tabele i sada je ispred njega i Željezničar koji je slavio u gostima protiv Slobode (1:0).

Jedini gol, odnosno autogol, na utakmici postigao je Obradović u 17. minuti. Ovo je druga pobjeda za Drinu u proljetnom dijelu sezone i tim iz Zvornika se i dalje nada da može ostati u BHT Premijer ligi.

Mladost Doboj-Kakanj je na domaćem terenu bila bolja od Veleža (1:0), a jedini gol postigao je Haris Dilaver u 75. minuti.

Velika tri boda upisao je i Borac koji je rezultatom 2:0 slavio protiv Travnika u gostima. Mance je pogodio u 24. minuti, a potvrdu pobjede donio je Jović u 79. minuti.