0

Pogledajte pet najljepših golova proteklog vikenda u Premierligi

Steven Naismith (Foto: AFP)
U 4. kolu engleske Premierlige postignuto je ukupno 14 pogodaka, a pet njih se može posebno izdvojiti.

Najljepši gol proteklog vikenda postigao je Steven Naismith za svoj Everton u pobjedi nad Chelseajem. Pogodio je u 47. minuti utakmice za pobjedu svog tima.

Drugo mjesto je pripalo Wayneu Rooneyju, koji je u susretu Manchester Uniteda i Crystal Palacea postigao pogodak iz slobodnog udarca u 81. minuti. United je slavio rezultatom 2:0, a Rooney je postigao drugi pogodak.

Curtis Davies je postigao pogodak u 40. minuti u remiju njegovog Hulla i Cardiffa.

Arsenal je na gostovanju kod Sunderlanda pobijedio rezultatom 3:1, a lijep pogodak za Topnike je postigao Aaron Ramsey u 68. minuti kada je izjednačio na 1:1.

Steve Sidwell je postigao pogodak u remiju svog Fulhama i West Bromwich Albiona rezultatom 1:1. Pogodio je u 22. minuti utakmice.