27

Pogledajte najboljih pet golova 26. kola Premijer lige

Najljepši golovi 26. kola Premijer lige BiH postignuti su na utakmicama Travnik - Slavija, Drina - Olimpic i Čelik - Široki Brijeg.

5. Feđa Dudić je golom u 33. minuti utakmice donio vodstvo Travniku protiv Slavije. Dobro se snašao u šesnaestercu i loptu pospremio u mrežu tima iz Istočnog Sarajeva. Dudić je kasnije iz penala pogodio i za konačnih 2:0.

4. Aleksandar Ilić je postigao fantastičan pogodak u 44. minuti protiv Olimpica za 2:0 u korist Drine iz Zvornika, koja je na kraju pobijedila 3:0.

3. Anel Dedić, nogometaš zeničkog Čelika, bio je strijelac lijepog gola za svoj tim protiv Širokog Brijega. Pogodio je u 87. minuti za 4:2, a Zeničani su slavili 5:3.

2. Semir Bajraktarević je također majstorski pogodio mrežu Širokog Brijega. Postigao je gol za 2:1 u 45. minuti.

1. Miloš Filipović je postigao najljepši gol 26. kola Premijer lige. Na listu strijelaca se upisao u 27. minuti utakmice protiv Olimpica.