0

Pogledajte golove Željinih juniora, te odlične intervencije Ćutahije

Juniori Željezničara su sinoć savladali gostujući Salzburg sa 2:1, a golove su postigli Ajdin Mujagić i Haris Hajdarević.

Iz prve prilike Željo dolazi do vodstva. U 11. minuti Mujagić koristi grešku gostiju i rutinski trese mrežu Salzburga. Nakon nekoliko prilika Austrijanaca, Hajdarević uzima loptu, prolazi nekoliko protivnika i na kraju pogađa za vodstvo Plavih od 2:0.

Potom juniori Red Bull Salzburga imaju nekoliko stopostotnih prilika, ali je Ćutahija bio izvanredan. Osam minuta prije kraja nakon indirektnog udarca, Hodl postiže gol za svoju ekipu i postavlja konačnih 2:1.

Željezničar se časno oprostio od Omladinske Lige prvaka jer je u prvoj utakmici poražen sa 4:0, a treba istaći da je na Grbavici juniore podržalo više od 1.000 navijača.