30.4.2010. u 19:23
0
17
0
U okviru 26. kola nogometne Premijer lige BiH tuzlanska Sloboda prošla je danas na teškom ispitu savldavši Borac 2:0. Na Piroti je slavio domaćin Travnik koji je savladao Čelik rezultatom 2:1.
Sloboda je slavila još u u 40. minuti igre pogotkom Tarika Okanovića koji je bio precizan s bijele tačke, nakon što je Petrić u kaznenom prostoru oborio Bekrića.

Za konačnih 2:0 postavio je Igor Mostarlić i to pred sami kraj utakmice, te tako svom timu osigurao itekako vrijedna tri boda.

Travnik je danas na svom terenu savladao Čelik rezultatom 2:1, strijelci za Travnik su bili Fajić i Ribić, dok je za zenički Čelik jedini pogodak postigao Duro u 67. minuti igre.