Susret Lyon - Beşiktaş
0

Pjanić: Fizički još nismo na nivou

Bosanskohercegovački nogometni reprezentativac i veznjak Lyona Miralem Pjanić (19) odigrao je posljednjih pola sata u dvoboju Lyona protiv Beşiktaşa (1-1) na Peace Cupu.
  • Počeli smo dobro i trebali smo iskoristiti prilike u prvom poluvremenu. Mučila nas je vrućina, iako smo se nastojali prilagoditi - izjavio je za službenu internetsku stranicu svog kluba mladi Bosanac dodavši:

• Gol koji smo primili na kraju nije bio zaslužen. Učinit ćemo sve da pobijedimo Porto u dvoboju drugog kola (danas, op. a.). Trebamo još poraditi na automatizmu u igri. Svejedno, fizički još nismo na potrebnom nivou - dodao je.

Remizirali su Francuzi u dvoboju s turskim prvakom u Huelvi, a oba su gola pala za vrijeme Pjanićevog boravka u igri. Prvi je, vodeći za Lyon, zabio Kim Källström u 69. minuti. Nobre je izjednačio u 85.