102

Petrović: Djelimično sam zadovoljan igrom, u prvom poluvremenu smo igrali maestralno

Željezničar je u okviru desetog kola Premijer lige BiH sa 2:1 savladao Metalleghe u meču u kojem su Plavi dominirali od početka do kraja susreta.

Šef stručnog štaba Želje Slavko Petrović je poslije meča istakao kako je djelimično zadovoljan igrom svoje ekipe.

"Djelimično sam zadovoljan. Ppropustili smo ovoliko idealnih prilika za postizanje golova i dozvolili smo protivniku da iz jedne šanse da gol.

Mi smo u prvom poluvremenu odigrali maestralno, ušli smo i u drugo OK, ali osjetio se umor. Svi su ovi igrači igrali u srijedu, tako da mogu tu malo da im progledam kroz prste.

Tužno je da šanse koje smo imali nismo realizovali, a bilo bi i tužnije da smo odigrali 2:2 jer zaista smo za klasu bili bolji i zaslužili smo tri boda", kaže Petrović.

U narednom kolu Plavi gostuju Radniku, ekipi koju je donedavno vodio Petrović.

"Do prije četiri kola sam ih vodio i ta ekipa igra u fenomenalnoj formi. Fizički su totalno pripremljeni i neće nam biti lako, ali mislim ako budemo tamo igrali čitav susret kako smo danas igrali otprilike 50,60 minuta, možemo se nadati da uzmemo bodove u Bijeljini", rekao je Petrović.