{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Parovi posljednjeg kola kvalifikacija za SP

S
13.10.2009. u 12:55
0
7
Parovi posljednjeg kola kvalifikacija za SP
0
Parovi posljednjeg kola kvalifikacija za SP
Foto: Reuters
U srijedu, 14. oktobra, na rasporedu su parovi posljednjeg kola evropskih kvalifikacija za svjetsko nogometno prvenstvo 2010. u Južnoafričkoj Republici. Sastaju se:
Grupa 1:
20:45 Danska - Mađarska
20:45 Portugal - Malta
20:45 Švedska - Albanija

Tabela:

1. Danska 9 6 3 0 16:4 21
2. Portugal 9 4 4 1 13:5 16
3. Švedska 9 4 3 2 9:4 15
4. Mađarska 9 4 1 3 9:8 13
5. Albanija 9 1 4 4 5:9 7
6. Malta 9 0 1 8 0:22 1

Grupa 2:
20:00 Grčka - Luksemburg
20:00 Latvija - Moldavija
20:00 Švicarska - Izrael

Tabela:

1. Švicarska 9 6 2 1 18:8 20
2. Grčka 9 5 2 2 18:9 17
3. Izrael 9 4 3 2 20:10 15
4. Latvija 9 4 2 3 15:13 14
5. Luksemburg 9 1 2 6 3:23 5
6. Moldavija 9 0 3 6 4:15 3

Grupa 3:
20:30 Češka - Sjeverna Irska
20:30 Poljska - Slovačka
20:30 San Marino - Slovenija

Tabela:

1. Slovačka 9 6 1 2 21:10 19
2. Slovenija 9 5 2 2 15:4 17
3. Češka 9 4 3 2 17:6 15
4. Sjeverna Irska 9 4 2 3 13:9 14
5. Poljska 9 3 2 4 19:13 11
6. San Marino 9 0 0 9 1:44 0

Grupa 4:
18:00 Azerbejdžan - Rusija
18:00 Njemačka - Finska
20:00 Lihtenštajn - Vels

Tabela:

1. Njemačka 9 8 1 0 25:4 25
2. Rusija 9 7 0 2 18:5 21
3. Finska 9 5 2 2 13:13 17
4. Vels 9 3 0 6 7:12 9
5. Azerbejdžan 9 1 1 7 3:13 4
6. Lihtenštajn 9 0 2 7 2:21 2

Grupa 5:
20:00 Bosna i Hercegovina - Španija
20:00 Turska - Armenija
20:30 Estonija - Belgija

Tabela:

1. Španija 9 9 0 0 23:3 27
2. BiH 9 6 1 2 23:8 19
3. Turska 9 3 3 3 11:10 12
4. Belgija 9 3 1 5 13:18 10
5. Estonija 9 1 2 6 7:24 5
6. Armenija 9 1 1 7 6:20 4

Grupa 6:
17:30 Andora - Ukrajina
17:30 Kazahstan - Hrvatska
21:00 Engleska - Bjelorusija

Tabela:

1. Engleska 9 8 0 1 31:6 24
2. Ukrajina 9 5 3 1 15:6 18
3. Hrvatska 9 5 2 2 17:12 17
4. Bjelorusija 9 4 1 4 19:11 13
5. Kazahstan 9 2 0 7 10:27 6
6. Andora 9 0 0 9 3:33 0

Grupa 7:
20:00 Francuska - Austrija
20:00 Litvanija - Srbija
20:00 Rumunija - Farska Ostrva

Tabela:

1. Srbija 9 7 1 1 21:6 22
2. Francuska 9 5 3 1 15:8 18
3. Austrija 9 4 2 3 13:12 14
4. Litvanija 9 3 0 6 8:10 9
5. Rumunija 9 2 3 4 9:17 9
6. Farska Ostrva 9 1 1 7 4:17 4

Grupa 8:
20:00 Bugarska - Gruzija
20:00 Irska - Crna Gora
20:00 Italija - Kipar

Tabela:

1. Italija 9 6 3 0 15:5 21
2. Irska 9 4 5 0 12:8 17
3. Bugarska 9 2 5 2 11:11 11
4. Kipar 9 2 3 4 12:13 9
5. Crna Gora 9 1 5 3 9:14 8
6. Gruzija 9 0 3 6 5:13 3

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: