6.10.2013. u 14:55
0
2
0
Uprkos brojčanom deficitu u praktički cijelom drugom poluvremenu Parma je slavila 3-1 domaću pobjedu nad Sassuolom u sklopu 7. kola talijanskog nogometnog prvenstva.
Za Parmu je to druga ovosezonska pobjeda, dok je "fenjeraš" Sassuolo pretrpio već peti poraz i na kontu ima tek dva boda.

Parma je povela preko Raffaelea Palladina u 32. minuti nakon asistencije Antonija Cassana, a onda je duboko u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena golman domaćih Antonio Mirante u kaznenom prostoru oborio Domenica Berardija. Mirante je zaslužio direktan crveni karton, a Berardi je sam bio siguran izvođač najstrože kazne.

U nastavku se očekivalo da bi Sassuolo mogao iskoristiti brojčanu nadmoć, ali se dogodilo upravo suprotno. Parma je postigla dva gola, a glavnu je ulogu imao Cassano koji je susret završio s golom i dvije asistencije. U 70. minuti je nabacio Aleandru Rosiju za njegov gol glavom, da bi šest minuta kasnije i sam poentirao nakon dodavanja Waltera Gargana.

Za kraj kažimo da se u 88. minuti omjer snaga na terenu se izjednačio nakon isključenja Sassuolovog veznjaka Francesca Magnanellija.