Škotski Premiership
0

Papcu 72 minute u pobjedi Rangersa protiv Heartsa

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikica Jelavić postigao je ove nedjelje svoj šesti pogodak u sezoni škotskog Premiershipa. Ujedno je pomogao Rangersu da savlada u gostima Hearts 2-0.

Bh. reprezentativac Saša Papac je odigrao 72 minute, a tada ga je zamijenio Wylde. Do tada je Papac bio jedan od boljih igrača na terenu.

Nikica Jelavić je utakmicu započeo na klupi za rezerve. I čekao je svoju šansu sve do 73. minute. Tada je ušao u igru, te vrlo brzo, minutu kasnije, postigao pogodak čime je potvrđena pobjeda gostiju.

Razlika na tabeli je tako još veća u korist Rangersa. Imaju čak devet bodova više od drugoplasiranog Motherwella, te trinaest više od Celtica, makar Celtic ima i dvije utakmice manje.