Prijateljska utakmica
0

Owen ponovo strijelac za Manchester

Nogometaši aktuelnog engleskog prvaka Manchester Uniteda slavili su protiv izabrane selekcije Malezije 2-0 u pripremnoj utakmici u Kuala Lumpuru.

Ovo je druga utakmica ova dva tima u samo tri dana, a u prvom ogledu United je slavio s tijesnih 3-2.

Sve je ovoga puta bilo riješeno već nakon prvih 13 minuta, budući su već do tada “crveni vragovi” imali dva gola viška. Prvo je mladi talijanski napadač Federico Macheda u 11. minuti poslao loptu u mrežu nakon niskog ubacivanja Ryana Giggsa, da bi potom i i dvije minute poslije novo pojačanje Uniteda od ove sezone Michael Owen, postigao svoj drugi gol u dresu novog kluba u isto toliko utakmica.

Zabio je bivši napadač Liverpoola i Reala nakon što malezijski igrači nisu kvalitetno očistili jedno ubacivanje srpskog veznjaka Zorana Tošića.

Sljedeća pripremna utakmica Uniteda je na rasporedu u petak protiv FC Seoula u Južnoj Koreji.