Prijateljska utakmica
0

Olimpic u Čitluku remizirao sa Slavijom

Sarajevo-x.com
U subotu su u Čitluku fudbaleri Olimpica odigrali još jednu prijateljsku utakmicu. Nakon što su u četvrtak savladali ekipu Brotnja sa 4:1, Vukovi su odmjerili snage sa ekipom Slavije iz Istočnog Sarajeva.

Konačni rezultat utakmice bio je 1:1. Utakmica je zadovoljila stručni štab i šefa struke Janjoša, prema njegovim riječima radilo se o jednoj borbenoj utakmici sa puno trke i agresivnosti, u kojoj je nedostajalo samo više golova. U prvom poluvremenu ekipe su bile podjednake na terenu, sa nekoliko šansi sa obje strane, a Slavija je jednu svoju iskoristila i sa prednošću od 1:0 otišla na odmor. U drugom poluvremenu Olimpic je bolje stajao na terenu, dominirao, a rezultat toga je gol Mujića za konačnih 1:1, ali i dosta izrazitih šansi koje nisu bile iskorištene.

Za ekipu Olimpica su nastupili: Lučić, Rizvanović, Suljević, Škaljić, Savić, Salkić, Kreser, Kiso, Alimanović, Pliska i Raščić. U drugom poluvremenu sa klupe su ušli: Subašić, Harba, Pljevljak, Dučić, Hadžanović i Mujić.

Olimpic će do povratka u Sarajevo odigrati još jedan kontrolni meč sa ekipom mostarskog Veleža.