0

Nova pobjeda Barcelone

FENA
U subotnjim utakmicama nogometnog prvenstva Španjolske Barcelona je u gostima pobijedila Levantea 4:1, dok je Zaragoza kod kuće pobijedila Sevillu 2:0.

Barcelona je u Valenciji ubilježila četvrtu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu, a prvi hattrick u dresu Barcelone postigao je Thierry Henry (17', 23', 48'). Četvrti gol za Katalonce postigao je Mess (50'). Utješni gol za Levante zabio je Viqueira u 71. minuti iz jedanaesterca.

Barcelona se s nova tri boda popela na vrh ljestvice s bodom više od madridskog Reala koji u nedjelju gostuje kod Getafea.

Treći uzastopni poraz upisala je Sevilla na gostovanju kod Zaragoze. U 53. minuti Alessandro iz slobodnog udarca pogađa za vodstvo domaćih, a konačnih 2:0 postavio je Sergio Garcia tri minute prije kraja susreta.