Primera
0

VIDEO / Nova pobjeda Barcelone, sjajan pogodak Alvesa

Daniel Alves (Foto: AP)
Nogometaši Barcelone pobijedili su na Camp Nouu Getafe s 2-1 u 29. kolu španske Primere i tako došli do 25. ovosezonskog trijumfa.

Golove za Barçu dali su Dani Alves i Bojan Krkić. Alves je svoj tek drugi prvenstveni gol postigao udarcem izvan ruba kaznenog prostora u 17. minuti nakon akcije kojoj je prethodio korner, dok je Krkić svoj peti gol postigao u 50. minuti lijevicom s nekih desetak metara nakon asistencije Lionela Messija.

Getafe je počasni gol postigao u 88. minuti kada je Manu iskoristio lijepo ubacivanje Victora Sancheza s desne strane i ostavio Victora Valdesa bespomoćnim.

U drugoj dosad odigranoj utakmici 29. kola Mallorca je na domaćem travnjaku savladala Zaragozu 1-0 golom Jonathana De Guzmana iz slobodnog udarca u 67. minuti. Inače, Zaragoza je od 64. minute igrala s deset igrača nakon što je direktan crveni karton zaradio golman Antonio Doblas.