Primera
0

Nova domaća pobjeda Mallorce

Fantastična serija nogometaša Mallorce na domaćem terenu se nastavlja. Pobjedom protiv madridskog Atletica 4-1 su upisali dvanaestu pobjedu u trinaest utakmica.

Poraženi su samo od Seville, a ove nedjelje su lakoćom pobijedili uglednu ekipu iz Madrida koja cijelu sezonu igra ispod razine očekivanja, a ovo im je bio već osmi gostujući poraz u sezoni.

U prvom je poluvremenu Atletico imao još uvijek prihvatljivi zaostatak od jednog pogotka (2-1), no sve je krenulo po zlu nakon što je u 55. minuti Garcija dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. Nakon toga je Atletico primio još dva pogotka.

Pogocima Bahe u 64. i 84. minuti Malaga je pobijedila Villarreal 2-0, čime je popularna "žuta podmornica" upisala već deveti poraz u gostima, dok se Racing Santander vraća iz Pamplone s tri velika boda. Svladali su Osasunu 3-1, čime su dokazali kako im savršeno odgovara ovaj suparnik. Naime, s ukupnih 5-1 je Racing izbacio Osasunu u četvrtfinalu Kupa kralja, a tada su u gostima pobijedili 3-0.

Primera, 27. kolo:

Malaga - Villarreal 2-0 (Baha 64, 84) Mallorca - Atletico Madrid 4-1 (Victor 10, Aduriz 27, Perea 85-ag, Felipe 90 / Forlan 25) Osasuna - Racing Santander 1-3 (Flano 32 / Colsa 34, Salas 50, Diop 89) Valencia - Almeria (kasnije)

Zaragoza - Barcelona (kasnije)

Redoslijed: 1. Real Madrid 68, 2. Barcelona 65 (-1), 3. Valencia 47 (-1), 4. Mallorca 46, 5. Sevilla 44...