220

Nogometašice SFK 2000 razmontirale ŽFK Kočani rezultatom 7:0

(Foto: Feđa Krvavac/Klix.ba)
Nogometašice SFK 2000 su u utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu prvaka za žene ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv makedonskog kluba ŽFK Kočani rezultatom 7:0.

SFK 2000 je poveo golom koji je postigla Armisa Kuć u 10. minuti, a pet minuta kasnije je na 2:0 povisila Jelena Hršum. Već u 21. minuti je bilo 3:0, a mrežu protivnika je pogodila Jasna Đoković. Igrala se 36. minuta kada je Anđela Šešlija postigla četvrti gol za SFK 2000. U trećoj minuti nadoknade Alisa Spahić je pogodila za 5:0. Tim rezulatom je završeno prvo poluvrijeme.

U nastavku utakmice, tačnije u 49. minuti, na 6:0 je povisila Alma Jašarević. U finišu utakmice, u 82. minuti, gostujuća ekipa je ostala bez Ane Veselinove, koja je dobila crveni karton.

Konačnih 7:0 je postavila Azra Numanović u 86. minuti utakmice.

SFK 2000 je upisao uvjerljivu pobjedu protiv ŽNK Kočani.