{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Nogomet: Raspored utakmica na SP 2006

F
10.12.2005. u 16:08
0
0
Nogomet: Raspored utakmica na SP 2006
0
Nogomet: Raspored utakmica na SP 2006
Donosimo vam raspored utakmica na Svjetskom nogometnom prvenstvu koje se 2006. godine igra u Njemačkoj.
A-grupa:
9. 06. 2006:
Muenchen: Njemačka - Kostarika 18.00
Gelsenkirchen: Poljska - Ekvador 21.00
14.06.2006:
Dortmund: Njemačka - Poljska 21.00
15.06.2006:
Hamburg: Ekvador - Kostarika 15.00
20.06.2006:
Berlin: Ekvador - Njemačka 16.00
Hannover: Kostarika - Poljska 16.00

B-grupa:
10.06.2006:
Frankfurt: Engleska - Paragvaj 15.00
Dortmund: Trinidad i Tobago - Švedska 18.00
15.06.2006:
Nuernberg: Engleska - Trinidad i Tobago 18.00
Berlin: Švedska - Paragvaj 21.00
20.06.2006:
Kaiserslautern: Paragvaj - Trinidad i Tobago 21.00
Koeln: Švedska - Engleska 21.00

C-grupa:
10.06.2006:
Hamburg: Argentina - Obala Slonovače 21.00
11.06.2006:
Leipzig: SCG - Holandija 15.00
16.06.2006:
Gelsenkirchen: Argentina - SCG 15.00
Stuttgart: Holandija - Obala Slonovače 18.00
21.06.2006:
Frankfurt: Holandija - Argentina 21.00
Muenchen: Obala Slonovače - SCG 21.00

D-grupa:
11.06.2006:
Nuernberg: Meksiko - Iran 18.00
Koeln: Angola - Portugal 21.00
16.06.2006:
Hannover: Meksiko - Angola 21.00
17.06.2006:
Frankfurt: Portugal - Iran 15.00
21.06.2006:
Gelsenkirchen: Portugal - Meksiko 16.00
Leipzig: Iran - Angola 16.00

E-grupa:
12.06.2006:
Gelsenkirchen: SAD - Češka 18.00
Hannover: Italija - Gana 21.00
17.06.2006:
Koeln: Češka - Gana 18.00
Kaiserslautern: Italija - SAD 21.00
22.06.2006:
Hamburg: Češka - Italija 16.00
Nuernberg: Gana - SAD 16.00

F-grupa:
12.06.2006:
Kaiserslautern: Australija - Japan 15.00
13.06.2006:
Berlin: Brazil - Hrvatska 21.00
18.06.2006:
Nuernberg: Japan - Hrvatska 15.00
Muenchen: Brazil - Australija 18.00
22.06.2006:
Dortmund: Japan - Brazil 21.00
Stuttgart: Hrvatska - Australija 21.00

G-grupa:
13.06.2006:
Frankfurt: Južna Koreja - Togo 15.00
Stuttgart: Francuska - Švicarska 18.00
18.06.2006:
Leipzig: Francuska - Južna Koreja 21.00
19.06.2006:
Dortmund: Togo - Švicarska 15.00
23.06.2006:
Hannover: Švicarska - Južna Koreja 21.00
Koeln: Togo - Francuska 21.00

H-grupa:
14.06.2006:
Leipzig: Španija - Ukrajina 15.00
Muenchen: Tunis - Saudijska Arabija 18.00
19.06.2006:
Hamburg: Saudijska Arabija - Ukrajina 18.00
Stuttgart: Španjolska - Tunis 21.00
23.06.2006:
Berlin: Ukrajina - Tunis 16.00
Kaiserslautern: Saudijska Arabija - Španjolska 16.00

osmina finala:
24.06.2006:
Muenchen: A1: 1. Grupe A - 2. Grupe B 17.00
Leipzig: A3: 1. Grupe C - 2. Grupe D 21.00
25.06.2006:
Stuttgart: A2: 1. Grupe B - 2. Grupe A 17.00
Nuernberg: A4: 1. Grupe D - 2. Grupe C 21.00
26.06.2006:
Kaiserslautern: A5: 1. Grupe E - 2. Grupe F 17.00
Koeln: A7: 1. Grupe G - 2. Grupe H 21.00
27.06.2006:
Dortmund: A6: 1. Grupe F - 2. Grupe E 17.00
Hannover: A8: 1. Grupe H - 2. Grupe G 21.00

četvrtfinale:
30.06.2006:
Berlin: V1: pobjednik A1 - pobjednik A3 17.00
Hamburg: V3: pobjednik A5 - pobjednik A7 21.00
01.07.2006:
Gelsenkirchen: V2: pobjednik A2 - pobjednik A4 17.00
Frankfurt: V4: pobjednik A6 - pobjednik A8 21.00

polufinale:
04.07.2006:
Dortmund: pobjednik V1 - pobjednik V3 21.00
05.07.2006:
Muenchen: pobjednik V4 - pobjednik V2 21.00

za treće mjesto:
08.07.2006:
Stuttgart, 21.00

finale:
09.07.2006:
Berlin, 20.00

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: