12

Nevrijeme u Vrapčićima prekinulo utakmicu između Sarajeva i Novog Pazara

Danas su u 15 sati na stadionu Veleža u Vrapčićima Sarajevo i Novi Pazar odigrali prijateljsku utakmicu koja je zbog nevremena prekinuta pri vodstvu Bordo tima od 1:0.

Prije početka utakmice Predsjednik Upravnog odbora FK Sarajevo, Edis Kusturica, uručio je prigodan poklon predstavnicima Novog Pazara, sportskim prijateljima Bordo kluba.

Jedini gol na utakmici postigao je Leon Benko udarcem sa bijele tačke u 17. minuti utakmice. Ipak, najveću pažnju na današnjoj utakmici zaokupila je situacija u 38. minuti utakmice kada je utakmicu morao napustiti Matej Delač, prvi golman kluba s Koševa.

Utakmica je prekinuta u 55. minuti zbog nevremena, a rezultat na semaforu bio je 1:0 za Bordo tim kojeg najviše brine koliko je ozbiljna povreda Mateja Delača.