0

Navijači Almerije slavili pobjednički gol s igračima na terenu

Nigerijac Ramon Azeez postigao je gol u četvrtoj minuti sudijske nadoknade za važnu domaću pobjedu Almerije protiv Betisa 3-2 u prvoj nedjeljnoj utakmici 36. kola španskog prvenstva, što je potpuno raspametilo navijače domaće ekipe.

Azeez je poentirao glavom nakon odličnog centaršuta Soriana s desne strane. U zagrljaj su mu potrčali saigrači s igrališta i klupe, a velikom slavlju pridružili su se i neki navijači koji su se probili na teren, što znači da bi i Disciplinska komisija trebala imati posla, jer utakmica još nije bila gotova.

Inače, Almeria je povela u 52. minuti preko Oscara Diaza, ali je ekipa Betisa, koja je sigurni putnik u drugu ligu, preokrenula utakmicu Rodrigueza u 60. minuti i Seville u 71. Aleix Vidal poravnao je u 77. minuti na 2-2, a u samoj završnici je domaćin stigao do vrlo bitne pobjede u borbi za ostanak, nakon koje je skočio na 16. mjesto na tabeli.