Serie A
0

VIDEO / Napoli i dalje progoni Milan

Nogometaši Napolija zaključili su 26. kolo Serije A domaćom 1-0 pobjedom nad Catanijom održavši tako zaostatak za vodećim Milanom od tri boda.

Kolumbijac Juan Camilo Zuniga donio je sastavu Waltera Mazzarrija sva tri boda pogotkom u 25. minuti.

Najbolji strijelac lige, Urugvajac Edinson Cavani, promašio je jedanaesterac za domaći tim u 11. minuti utakmice.

Napolitancima je ovo bila treća prvenstvena pobjeda u nizu te 16. ukupno. Jednako toliko ima još samo vodeći Milan.

Serie A, 26. kolo:

Chievo – Milan 1-2 (Fernandes 61 / Robinho 25, Pato 82) Fiorentina – Sampdoria 0-0

Genoa – Roma 4-3 (Palacio 52, 74, Paloschi 68, 85 / Mexes 6, Burdisso 16, Totti 51) Lazio – Bari 1-0 (Hernanes 6) Lecce – Juventus 2-0 (Mesbah 32, Bertolacci 48) Parma -Cesena 2-2 (Crespo 64-11m, Palladino 89 / Rosina 31, Sammarco 79) Udinese – Brescia 0-0 Napoli – Catania 1-0 (Zuniga 25)

1. Milan 26 16 7 3 46-20 +26 55
  2. Napoli 26 16 4 6 41-22 +19 52
  1. Inter 26 15 5 6 47-29 +18 50
  2. Lazio 26 14 6 6 33-22 +11 48
  3.  Udinese 26	13	5	8	42-30	+12	44

4.  Juventus		26	11	8	7	41-32	+9	41

5. Palermo 26 12 4 10 44-36 +8 40
  6. Roma 25 11 6 8 38-36 +2 39