2

Nakon loših rezultata i pritiska navijača, Hernan Crespo dobio otkaz u Modeni

Hernan Crespo
Bivši argentinski nogometaš Hernan Crespo više nije trener talijanskog drugoligaša Modene.

Čelnici Modene su otpustili Crespa nakon što su ljutiti navijači ušli u prostoriju za press konferencije. Ekipa se prije današnje utakmice nalazila samo bod iznad opasne zone nakon što je u ovoj sezoni ostvarila 10 pobjeda, pet remija i 18 poraza.

Modena je danas vodila protiv Cagliaria 1:0 sve do 93. minute, kada je primila pogodak, a potom je u 95. minuti primila i drugi pogodak te doživjela poraz na domaćem terenu i sada je "ispod linije".

Ljutiti navijači su ušli u prostoriju za press konferencije te su tražili sastana s predsjednikom Antoniom Caliendom, no, on nije bio prisutan na stadionu Braglia. Nedugo zatim je Crespo otpušten.