35

VIDEO / Nakon karate poteza, Ibrahimović dobio crveni karton, PSG izgubio

Zlatan Ibrahimović (Foto: AFP)
U francuskom nogometnom Le Championnatu više nema neporaženih ekipa. Kao posljednji su predaju potpisali igrači Paris St. Germaina.

U susretu 11. kola PSG je kao domaćin poražen od St. Etiennea s 2-1. U tom su meču, zapravo, mnogo toga negativnoga sami sebi napravili igrači PSG-a. Prvo je Sakho u 55. minuti postigao autogol, a šesnaest minuta kasnije je često nebouzdani na terenu, ali i izvan njega, Zlatan Ibrahimović naglo reagirao na suparničkog igrača i zaradio crveni karton.

Samo dvije minute nakon toga St. Etienne je realizirao brzu kontru - Alonso je asisitrao Aubameyangu za 2-0 i prvi pariški poraz ove sezone u domaćem prvenstvu. Unatoč tome, PSG je i dalje prvi na tabeli, ali klubovi koji su odmah iza njega imaju ili jednu ili dvije utakmice manje.

Za PSG je u 88. minuti zamjena Hoarau tek uspio smanjiti rezultat na konačnih 1-2, a recimo da je ovo bio prvi Ancelottijev poraz na domaćem terenu otkada je došao za trenera u PSG.