18

Nakon Galatasarayja, Ermin Zec pogodio i protiv Bešiktaša

Piše: A. D.
Fenjeraš na tabeli Super lige Turske tim Balikesirspora pružio je dostojan otpor favorizovan Bešiktašu, izborivši na kraju zasluženih i posve neočekivanih 2:2.

Domaći tim koji je nedavno iz Evropske lige eliminisao Liverpool poveo je pogotkom Dembe Ba u 35. minuti iz penala. U 50. minuti na 1:1 izjenačio je bh. internacionalac Ermin Zec.

Domaćini tri minute kasnije uspijevaju postići drugi pogodak za novo vodstvo, a strijelac je bio Opare. Deset minuta prije kraja gosti iz penala uspijevaju izjednačiti na 2:2, što se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat. Strijelac je bio Vargas.

Zec je odigrao svih 90 minuta u gostujućem timu. Bešiktaš je trenutno drugoplasirani tim na tabeli Super lige sa 50 bodova, dok je Balikesirspor zakovan za dno sa svega 13 bodova.