Le Championnat
0

Montpellier remizirao kod Le Mansa

Sarajevo-x.com
Nogometaši Montpelliera našeg Emira Spahića nisu uspjeli savladati ekipu Le Mansa čime su sebi otežali poziciju u francuskom prvenstvu kad je riječ o borbi za narednu sezonu Lige prvaka.

Le Mans je došao u vodstvo već u 1. minuti preko Lamaha, ali je Montpellier već u 34. minuti imao 2-1 u svoju korist. Pogodili su Ait Fana i Camara. Pred kraj prvog poluvremena obje ekipe su ostale s po deset igrača na terenu. Kod domaćih je u 43. minuti isključen Cerdan, dok je minut kasnije na hlađenje morao i igrač gostiju Jeunechamp.

Strijelac gola u 1. minuti za Le Mans, Lamah, pogodio je i u 70. minuti te postavio konačan rezultat utakmice, 2-2. Emir Spahić je odigrao cijelu utakmicu.

Montpellier je na 2. mjestu s bodom manje, ali i dvije utakmice više, od prvoplasiranog Marseillea. Le Mans je na pretposljednjoj poziciji sa osvojena 22 boda.

Ostali rezultati 32. kola:

Lens - Boulogne 3:0 Lorient - Rennes 1:1 Monaco - Valenciennes 2:1 Sochaux - St. Etienne 0:2

Toulouse - Grenoble 4:0