5

Monaco sa 6:0 pregazio Nancy, Falcao i Carrillo dvostruki strijelci

Monaco je na stadionu Louis II sa 6:0 savladao Nancy u 12. kolu francuske Ligue 1, a dvostruki strijelac je bio Radamel Falcao.

Nancy je u kneževinu došao s jasnom namjerom da primi što manje golova, no to gostima nije pošlo za rukom.

Falcao je prvi put zatresao Assembeovu mrežu u 25. minuti susreta, a samo pet minuta kasnije Kolumbijac je iz jedanaesterca udvostručio prednost Kneževa, te se na odmor otišlo rezultatom 2:0.

To su kolumbijskom reprezentativcu bili treći i četvrti gol u šestom nastupu u prvenstvu ove sezone.

Treći gol za Monaco postigao je Mbappe u 65. minuti. Sedamnaestogodišnji Francuz je u igru ušao minut ranije iz u prvom kontaktu s loptom je postigao svoj drugi gol ove sezone.

Četvrti gol postigao je rezervista Carrillo u 87. minuti susreta, peti Fabinho u 90. minuti iz penala, a tačku na "i" stavio je Carrillo u 90+2. minuti meča.