0

Mlada selekcija poražena od Norveške

Mlada nogometna selekcija BiH je u šestom susretu grupe 2 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Travniku poražena od odgovarajuće selekcije Norveške sa 1:3.

Poraz mlade reprezentacije (igrači do 21 godine) označio je i kraj nadanja za odlazak u baraž. Ostale su samo teorijske šanse da Danci izgube sljedeća oba susreta što je trenutno nerealno za očekivati.

Prvo poluvrijeme naši su igrači odigrali gotovo bezidejno i bez ijednog ozbiljnijeg udarca ka golu gostujućeg golmana. Sva četiri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu, a naša je reprezentacija ublažila poraz u posljednjim minutama susreta.

Naredni susret koji igra naša mlada selekcija je na rasporedu već u utorak kada naši reprezentativci igraju protiv vršnjaka iz Luxemburga.