0

Misimović i Džeko ponovo blistaju

Sarajevo-x.com
Zvjezdan Misimović u duelu sa Sofianom Chahedom
U okviru 7. kola Bundeslige, Wolfsburg naših reprezentativaca Misimovića i Džeke slavio je pobjedu u sudaru sa Hannoverom. Rezultat je glasio 4-2.

Već u 8. minuti efektan gol za "vukove" iz slobodnog udarca postigao je zamjenik kapitena naše državne selekcije, Zvjezdan Misimović.

U 29. minuti poravnao je Balitsch. Ipak, domaći su na odmor otišli sa golom prednosti, a egzekutor drugog pogotka bio je Gentner. Samo što je počelo drugo poluvrijeme treći pogodak za Wolfsburg postiže Hasebe. Drugi gol za goste djelo je Medlunga (autogol).

Sve dileme riješene se u 62. minuti kada je Edin Džeko po četvrti put pogodio mrežu Hannovera. U istoj minuti zaradio je i žuti karton.

Pogledajte gol Zvjezdana Misimovića

Pogledajte gol Edina Džeke

Bundesliga, 7. kolo:

Werder – Mainz 3-0 (Hunt 38, Pizarro 71, 82)

Köln – Leverkusen 0-1 (Rolfes 82)

Borussia (D) – Schalke 0-1 (Farfan 31)

Wolfsburg – Hannover 4-2 (Misimović 8, Gentnr 45, Hasebe 48. Džeko 62 / Balitsch 28, Madlung 50-ag)

Eintracht – Stuttgart 0-3 (Schieber 17, 31, Hitzlsperger 54)