416

Roma pobijedila Veronu 3:0, Miralem Pjanić postigao sjajan pogodak

Miralem Pjanić
Bh. reprezentativac Miralem Pjanić postigao je gol za Romu u utakmici protiv Verone u utakmici u kojoj je Vučica pobijedila rezultatom 3:0.

Roma je u okviru 2. kola talijanske Serije A ugostila ekipu Verone. Rimljani su poveli u 56. minuti autogolom Fabrizija Cacciatorea, nakon što je udarac uputio Douglas Maicon.

Drugi gol za Vučicu djelo je našeg Miralema Pjanića, koji je pogodio lob udarcem u 59. minuti. Mali princ je igrao do 72. minute, nakon čega ga je zamijenio Michael Bradley. Mali princ je proglašen igračem utakmice.

Roma je povela rezultatom 3:0 u 67. minuti, a strijelac je bio Adem Ljajić, kojem je ovo bio prvjenac u dresu Rimljana. Susret je završen pobjedom Rome nad Veronom rezultatom 3:0.