5

Milan u petoj minuti sudijske nadoknade ostao bez trijumfa nad Veronom

(Foto: EPA)
Milan je bez trijumfa nad Veronom u 26. kolu Serije A ostao u petoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena kada je pogodak za konačnih 2:2 postigao Lopez.

Zanimljiv meč na San Siru ranim pogotkom otvorili su gosti. Strijelac za 0:1 iz penala u 18. minuti bio je iskusni Luca Toni.

Kompenzacija za prethodno dosuđeni jedanaesterac bio je penal za domaći tim dosuđen u 41. minuti. Siguran izvođač najstrožije kazne za 1:1 bio je Jeremy Menez.

U drugoj minuti nastavka Milan je postigao vodeći gol, a strijelac je bio snalažljivi Philippe Mexes,

U petoj minuti sudijske nadoknade Lopez je postigao pogodak za konačnih 2:2 i veliki šok na tribinama stadiona u Milanu.

U drugom susretu igranom danas Sampdorija je na domaćem terenu porazila Cagliari rezultatom 2:0. Strijelci za domaći tim bili su De Silvestri i Samule Eto'o kojemu je današnji pogodak bio prvijenac u dresu Sampdorije.