0

Milan golom Antonellija slavio protiv Torina i upisao deveti ligaški meč bez poraza

Milan nastavlja niz bez poraza. Rossoneri su u 27. kolu Serie A na svom San Siru minimalnim rezultatom savladali Torino (1:0).

Ovo je čak deveta utakmica bez poraza za Milan i Seriji A. U tom periodu, tim Siniše Mihajlovića upisao je pet pobjeda i četiri remija.

Milan je bolje otvorio meč, ali prvu veliku priliku imali su gosti kada je Immobile natrčao na odbijenu loptu i namučio odličnog Donnarummu u 14. minuti.

Šansu za vodstvo Milan je imao u 27. minuti kada je Honda iz slobodnog udarca pogodio prečku, a samo dvije minute kasnije novu opasnost pred golom Milana priredio je Immobile koji je bio neprecizan.

U samom finišu prvog poluvremena Milan dolazi do pogotka. Nakon kornera najbolje u šesnaestercu gostiju snašao se Antonelli i pogodio za 1:0.

Do kraja meča rezultat se nije mijenjao, a najupečatljiviju šansu imao je Milan preko Abatea u 64. minuti susreta.