Prijateljski meč
0

VIDEO / Milan bolji nakon penala protiv Panathinaikosa

Nogometaši Milana savladali su Panathinaikos 5-3 nakon izvođenja jedanaesteraca u prijateljskoj utakmici odigranoj u Detroitu. Gol odluke djelo je Daniela Bonere.

Oba su kluba nastupila znatno oslabljena, a u takvom rasporedu snaga prvo je poluvrijeme otišlo na stranu grčke ekipe koja je imala i veći posjed lopte i veći broj izglednih prilika. Ipak, sve su one ostale neiskorištene, baš kao i u drugom poluvremenu, pa se krenulo u pucanje penala u kojem je uspješniji bio talijanski predstavnik.

Mrlju na pobjedu "rossonera" stavio je nepravedno poništeni pogodak Sidneyja Govoua čiju je loptu iza gol-crte Bonera izbacio.

S bijele tačke promašio je Antonios Petropoulas, osmi izvođač po redu. Bonera nakon njega nije, i Milan je upisao pobjedu.