0

VIDEO / Medunjanin donio pobjedu Valladolidu

Sarajevo-x.com
Haris Medunjanin
Haris Medunjanin je odigrao tek posljednjih 16 minuta u utakmici između Valladolida i Deportiva, i u toku tog kratkog vremena uspio je ostvariti pogodak koji je njegovom klubu donio pobjedu rezultatom 2:0. Medunjanin je pogodak postigao u 91. minuti, a prije njega isto je učinio Nauzet u 39. minuti, dovevši goste do vodstva.

U ostalim utakmicama španske Premijer lige Xerez je savladao Tenerife sa 2:1, i to pogotkom Bermeja i Ayithamija u prvih 15.minuta igre.

Athletic Bilbao i Getafe odigrali su neriješeno, a na kraju igre rezultat je bio 2:2.

Orbaiz je u doveo domaćina u vodstvo, dok je Manu do poluvremena izjednačio rezultat. Pred kraj utkamice, u 81. minuti Llorente svojim pogotkom dovodi Athletico u vodstvo, a Pedro Leon u 86. minuti izjednačava na 2:2.