0

Martins posvetio pobjednički gol radniku autopraonice

Nigerijski napadač Birminghama Obafemi Martins (26) pomalo je bizarno svoj pobjednički gol Arsenalu u finalu Carling Cupa posvetio nepoznatom radniku autopraonice koji je prao njegov Lamborghini, piše The Sun.

"Bio sam u autopraonici u Birminghamu prije utakmice. Ondje sam razgovarao s Jamajčaninom koji mi je rekao: "Ako zabiješ, bit ćeš junak ovdje". Bio je to najveći dan ikad u mojoj karijeri", rekao je Martins, koji je za 2-1 zabio u 89. minuti, samo šest minuta nakon što je ušao u igru.

Iskoristio je omaleni tamnoputi napadač veliku pogrešku Arsenalovih igrača, go,mana Wojciecha Szczesnyja i braniča Laurenta Koscielnyja, te tako donio klubu u kojem igra na posudbi iz Rubina prvi naslov nakon 48 godina.