Prijateljska utakmica
0

Manchester United slavio na startu američke turneje

Nogometaši Manchester Uniteda otvorili su turneju po SAD-u pobjedom 4-1 protiv člana MLS lige New England Revolutiona.

Više od 50.000 gledatelja prvi je gol vidjelo u 51. minuti, a zasluga pripada Michaelu Owenu. Prednost engleskog prvaka tri minute kasnije povećao je Federico Macheda, da bi u 56. minuti za domaće zabio Kenny Mansally.

"Eksplozivnih" devet minuta je svojim drugim pogotkom u 60. minuti zaključio Macheda.

Situacija na terenu se nakon toga malo primirila, a priču je u 80. minuti zaključio Ji-Sung Park.

Vrlo dobru utakmicu u premijeri u dresu "crvenih vragova" odigrao je engleski reprezentativac Ashley Young koji je ovo ljeto stigao iz Aston Ville. Menadžer Alex Ferguson ga je koristio na poziciji desnog krila.

Sljedeću utakmicu na američkoj turneji europski doprvak igra 20. srpnja protiv Seattle Soundersa.

Prijateljska utakmica:

New England Revolution - Manchester United 1-4 (Mansally 56 / Owen 51, Macheda 54, 60, Park 80)