Premiership
0

VIDEO / Manchester United savladao Everton s minimalnih 1-0

Završena je prva utakmica 10. kola engleskog nogometnog prvenstva. U njoj je Manchester United slavio na gostovanju kod Evertona na Goodison Parku s minimalnih 1-0.

Odlučujući trenutak na susretu dogodio se u 19. minuti kada je jedini gol zabio meksički napadač Javier Hernandez. Zabio je popularni "Chicharitro" iz peterca nakon sjajne asistencije Patricea Evre s lijeve strane.

Bio je to njegov četvrti ovosezonski prvenstveni gol, a njime je vratio "crvene vragove" na pobjednički kolosijek nakon poražavajućeg poraza (1-6) od gradskog rivala Manchester Cityja prošlog vikenda.

Everton je nakon primljenog gola bio bolja ekipa na terenu i stvorio je puno izglednih prilika, ali se sastav Alexa Fergusona uspio odbraniti.

Najbliže golu Everton je bio u 40. minuti kada je udarac Leightona Bainesa iz slobodnog udarca odsjeo na prečki

szólj hozzá: Ev0-1Ma.