Malaysia XI – Chelsea 1:4, De Bruyneova povreda ipak nije teška

0
5
0
Kevin de Bruyne (Foto: AFP)
U drugom pripremnom nastupu na Chelseajevoj klupi portugalski je trener Jose Mourinho upisao drugu pobjedu. Nadigrali su njegovi nogometaši sastav malezijske lige 4:1 u dvoboju igranom u Kuala Lumpuru.
Strijelci za londonskog Premierligaša bili su Traore u šestoj, De Bruyne u 29., Lukaku u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena, te Moses u 88. minuti.

Malaysia XI uspjela je pred 41.500 navijača na Stadionu Nagor Amir Bin Noor Mohamed ublažiti poraz pogotkom Fadhlija u prvoj minuti sudijske nadoknade drugog dijela.

Pri postizanju pogotka za 2:0 u 29. minuti povrijedio se belgijski nogometaš Chelseaja Kevin de Bruyne. Iako se činilo da bi se moglo raditi o teškoj ozljedi, Belgijanac je, nakon što je iznesen s travnjaka na nosilima, uspio stati na zglob desne noge koji je izvrnuo pri doskoku.

Drugo poluvrijeme utakmice odgledao je s klupe za rezervne igrače.