Bundesliga
0

Mainz lako do pobjede protiv Nürnberga

U petak je odigrana prva utakmica 14. kola Bundeslige, a u njoj su nogometaši Mainza došli do jubilarne desete pobjede u sezoni. Mainz je na svom stadionu savladao Nürnberg 3-0.

Tako se Mainz primaknuo vodećoj dortmundskoj Borussiji na četiri boda minusa, no već u subotu Dortmunđani opet mogu pobjeći na veću prednost budu li bolji u domaćem susretu protiv imenjaka iz Mönchengladbacha.

Mainz nije imao nikakvih problema s gostima iz Nürnberga, pa su tako poveli pogotkom Andrea Schürrlea u 27. minuti. Da ne bude neizvjesnosti pobrinuo se pogotkom u 54. minuti obrambeni igrač, Makedonac Noveski, a sve je zaključio Allagui u 86. minuti zabivši za 3-0.

Ostale utakmice 14. kola Bundeslige igraju se u subotu i nedjelju.