2

Lijep pogodak Guarina u susretu Torina i Intera

Fredy Guarin (Foto: AFP)
Torino i Inter su odigrali zanimljivu utakmicu 8. kola talijanske Serije A. Susret je završen rezultatom 3:3, a posebno lijep gol za Inter postigao je Guarin.

Već u 5. minuti je Inter ostao bez golmana Handanovića, koji je dobio crveni karton. Njegovo mjesto je zauzeo Carizzo, koji je odbranio penal Cerciju. Domaći su ipak poveli u 21. minuti golom Farneruda. Iako brojčano oslabljen, Inter je u finišu prvog poluvremena izjednačio rezultat na 1:1, a strijelac lijepog gola je bio Guarin.

U nastavku je Torino ponovo poveo, a strijelac je u 53. minuti bio Immobile. Samo dvije minute kasnije Inter je ponovo izjednačio, a pogodio je Palacio. Isti je igrač donio vodstvo svom timu u 71. minuti, a bod Torinu je donio mladi Bellomo golom u 90. minuti utakmice.