0

Ligue 1: Monaco remizirao sa Troyesom, Bastia slavila protiv Reimsa

Monaco je u gostima protiv Troyesa od 4. minute imao igrača više na terenu, ali nije uspio doći do pobjede u 19. kolu Ligue 1.

Timu Leonarda Jardima je u 4. minuti dosuđen penal, a crveni karton dobio je Dabi. Ipak, napadač Monaca Lacina Traore nije realizirao kazneni udarac i njegov tim do kraja meča nije uspio slomiti domaći tim.

Bastia je na domaćem terenu golovima Ayite i Romaina u 21. i 79. minuti slavila protiv Reimsa, dok su Lorient i Nantes odigrali meč bez golova.

Rennes je u gostima rezultatom 2:0 slavio protiv Guingampa. Strijelci su bili Dembele u 63. minuti i Sio u 77. minuti.

Na stadionu Municipal Touluse je upisao remi protiv Lillea. Ben Yadder je pogodio za domaći tim u 11. minuti, a konačnih 1:1 donio je Boufal u 87. minuti. Touluse je od 68. minute igrao bez isključenog Doumbije.

Rezultati 19. kola Ligue 1:

Nice - Monptellier 1:0 Cean - PSG 0:3

Bastia - Remis 2:0 Guingamp - Rennes 0:2 Lorient - Nantes 0:0 Touluse - Lille 1:1 Troyes - Monaco 0:0 St. Etienne - Angers (14 sati, sutra) Ajaccio - Lyon (17 sati, sutra) Bordeaux - Marseille (21 sat, sutra)