0

Liga prvaka: Poznati četvrtfinalisti

FENA
Nogometaši Manchester Uniteda, Bayerna, PSV-a i AC Milana plasirali su se u četvrtfinale Lige evropskih prvaka.

Bayern je u derbiju protiv Reala uspio nadoknaditi zaostatak iz prvog meča, te pobjedom od 2:1 izboriti dalji plasman. Bavarci su prošli dalje zahvaljujući većem broju golova postignutih u gostima.

Holandski PSV je odigrao 1:1 u Londonu s Arsenalom i tako sačuvao prednost od jednog gola iz prvog susreta, dok je AC Milan prošao u četvrtfinale tek nakon pobjede u produžetku nad Celticom. Nakon 90 minuta igre rezultat je bio 0:0, isto kao i u prvom meču u Glasgowu. Plasman u četvrtfinale Milanu je donio Kaka pogotkom u 93. minuti.

Plasman u četvrtfinale jučer su izborili Liverpool, AS Roma, Chelsea i Valencia.

Rezultati uzvratnih susreta osmine finala:

srijeda: Bayern - Real 2:1 (ukupno 4:4, Bayern ide dalje zbog dva gola u gostima)

Manchester United - Lille 1:0 (2:0)

Arsenal - PSV 1:1 (1:2)

AC Milan - Celtic 1:0 (1:0)

utorak: Chelsea - Porto 2:1 (3:2)

Liverpool - Barcelona 0:1 (2:2, Liverpool ide dalje zbog dva gola u gostima)

Lyon - AS Roma 0:2 (0:2)

Valencia - Inter 0:0 (2:2, Valencia ide dalje zbog golova u gostima)

Izvlačenje parova četvrtfinala bit će obavljeno u petak u Atini.