Liga prvaka na TV OBN: Večeras gledajte meč Barcelona - M. City

12.3.2014. u 11:50
0
37
0
Utakmicu Lige prvaka između Barcelone i Manchester Cityja, koja se igra večeras u 20:40 sati, možete pratiti uživo u programu TV OBN.
Bilo bi veliko iznenađenje da Barcelona prokocka veliku prednost, koju je stekla u prvom duelu odigranom u Manchesteru. Sa druge strane, u Cityju se nadaju da mogu, ako ništa, revanš učiniti zanimljiv i namučiti Barcu.

Podsjećamo, katalonski klub je u prvoj utakmici golovima Lea Messija i Danija Alvesa slavio sa 0:2 i tako došao na korak do plasmana u četvrtfinale u kojem je igrao u posljednjih šest sezona. City je prvi put u nokaut fazi takmičenja, ali njegov trener Manuel Pellegrini je u četvrtfinalu igrao i sa Villarealom i sa Malagom.

Prvak Engleske je u dobroj formi, a proteklog vikenda je osvojio i prvi ovosezonski trofej, savladavši u finalu Liga kupa Sunderland sa 3:1.

Večeras ne propustite ovaj zanimljivi duel, a od 20:00 sati gledajte uvodnu emisiju. Gost večeri je Mirsad Fazlagić, legenda FK Sarajevo, za koji je odigrao 404 utakmice i 1967. osvojio titulu prvaka bivše Jugoslavije. Za Jugoslaviju je odigrao 19 utakmica, a kao kapiten 1966. predvodio tu reprezentaciju. U finalu EP protiv Italije u Rimu, nastupao sa generacijom Osim, Đajić, Pantelić, Aćimović... Bio je i najmlađi trener u historiji FK Sarajevo. Pratite Ligu prvaka na OBN televiziji, večeras u 20:00 sati.