1

Le Championnat: PSG-u samo bod u Guingampu

Samo tri dana nakon iznenađujućeg ispadanja iz Francuskog kupa, nogometaši PSG-a su ubilježili novi kiks. U 22. kolu Le Championnata su na gostovanju kod Guingampa odigrali samo 1-1.

Ovakav rasplet, dakako, najviše ide na ruku Monacu koji se eventualnom nedjeljnom pobjedom protiv Marseillea može približiti vodećim Parižanima na samo tri boda.

Guingamp je poveo u 84. minuti kada je glavom nakon kornera gol postigao Mustapha Yatabare. Bio je to prvi gol za Guingamp nakon četiri uzastopne prvenstvene utakmice u kojima nije pronalazio put do suparničke mreže.

Domaćin ipak nije uspio sačuvati prednost. Samo tri minute kasnije Alex je izjednačio glavom na asistenciju Lucasa.

Spomenimo i da je utakmica između Toulousea i Bastije odgođena zbog jake kiše i rizika od poplave u gradu.