0

Lazio porazio Lecce rezultatom 3:2, Luliću 90 minuta

Sarajevo-x.com
Igrač Lazija Lorik Cana postiže pogodak (Foto: AFP)
Lazio je savladao ekipu Leccea u utakmici 15. kola Serie A odigranoj na stadionu Via del Mare u Lecceu. Bilo je 3:2.

Domaćin je zahvaljujući udarcu s bijele tačke došao u vodstvo u 12. minuti. Penal je uspješno realizirao David Di Michele.

Lazio, našeg Senada Lulića, izjednačio je rezultat u 28. minuti pogotkom Miroslava Klosea. Dvije minute kasnije naš reprezentativac pucao je ka golu, ali je njegov udarac bio neprecizan.

Na startu drugog poluvremena gostujuća ekipa je povela, a strijelac je bio Lorik Cana. Vodstvo Lazija trajalo je samo do 59. minute kada je Stefano Ferrario glavom poravnao rezultat na 2:2.

Pred sami kraj utakmice Miroslav Klose je na asistenciju Djibrila Cissea donio pobjedu ekipi iz Rima.