Talijanski kup
0

Lazio nastavlja pobjeđivati

Nogometaši rimskog Lazija nastavljaju sa sjajnim partijama, a nije im teško bilo u srijedu navečer proći prepreku u 3. kolu domaćeg Kupa.

S 3-0 je trenutno vodeća ekipa talijanske Serije A pobijedila Portogruaro, sastav koji je ovog ljeta iz treće ušao u drugu talijansku ligu (Serie B). Strijelci su za Lazio bili Gonzalez, Kozak i Bresciano.

Izdvojimo od utakmica 3. kola ispadanje prvoligaša Cesene od drugoligaša Novare, koja je trenutna predvodnik karavane u Seriji B. Osnovnih 90 minuta je okončano bez pobjednika 1-1, ali su gosti u produžecima zabili dva pogotka za prolaz. Strijelci i junaci Novare su bili Evola u 105. i Gigliotti u 111. minuti.

Bologna je bila pred ispadanjem od drugoligaša Modene, te su sve do 83. minute gubili 2-1. No, Radovanović u 83. i Ramirez u 88. su spasili domaćina.

Talijanski kup, 3. kolo:

Frosinone - Reggina 2-4 (nakon produžetka) Udinese - Padova 4-0

Vicenza - Ascoli 1-0 Atalanta - Livorno 0-1 Cesena - Novara 1-3 (nakon produžetka) Bologna - Modena 3-2 Brescia - Cittadella 1-0 Cagliari - Piacenza 3-0 Lecce - Siena 3-2 Lazio - Portogruaro 3-0