Talijanski kup
0

Lak posao za Bolognu i Chievo

U prvim dvjema utakmicama 4. kola Talijanskog kupa Bologna i Chievo su pred svojim navijačima lako preskočili drugoligaške suparnike i izborili osminu finala...

Bologna je bila bolja od Crotonea s 4-2, a povela je već u 11. minuti pogotkom Alessandra Diamantija s bijele tačke. U nastavku je prednost domaćih rasla sve do 4-0 u 65. minuti. Gosti su do kraja ublažili poraz, ali prilike za preokret nisu imali, čak ni nakon crvenog kartona Cesarea del Marea u 79. minuti.

Chievo je s 3-0 pobijedio Modenu, a sve je praktički riješio već do poluvremena zahvaljujući dvama pogocima Fernanda Uribea. Alberto Paloschi je u drugom dijelu postavio konačni rezultat. Talijanski kup, 4. kolo:

Bologna - Crotone 4-2 (Diamanti 11 - 11m, Vantaggiato 48, Gimenez 49, Paponi 65 / Sansone 71, Đurić 80 - 11m)

Chievo - Modena 3-0 (Uribe 33, 45, Paloschi 48)