{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Kupa UEFA: Večeras Željezničar protiv Heartsa

24.9.2003. u 10:02
0
18
Kupa UEFA: Večeras Željezničar protiv Heartsa
0
Kupa UEFA: Večeras Željezničar protiv Heartsa
Jedini preostali bh. predstavnik u Evropi Željezničar večeras će se u okviru 1. kola Kupa UEFA sastati sa škotskim Heartsom.
Kompletni parovi 1. kola Kupa UEFA:

- srijeda -

FC Hearts (Ško) - ŽELJEZNIČAR (BiH)
Hertha BSC (Njem) - Groclin Grodzisk (Polj)
Brondby (Dan) - Viktoria Žižkov (Češ)
Valerenga (Nor) - GAK (Aut)
Zimbru (Mol) - Aris (Grč)
Varteks (Hrv) - Debrecen VSC (Mađ)
Spartak Moskva (Rus) - Esbjerg (Dan)
Unio Leiria (Por) - Molde FK (Nor)
Metalurg Donjeck (Ukr) - AC Parma (Ita)
MyPa (Fin) - Sochaux (Fra)
Cementarnica Skopje (Mak) - RC Lens (Fra)
Hapoel Ramat Gan (Izr) - Levski Sofija (Bug)
CSKA Sofija (Rus) - Torpedo Moskva (Rus)
Panionios Atena (Grč) - FC Nordsjlland (Dan)
Sartid Smederevo (SCG) - Slavia Prag (Češ)
Genclerbirligi (Tur) - Blackburn Rovers (Eng)
Maccabi Haifa (Izr) - Publikum Celje (Slo)
Dinamo Zagreb (Hrv) - MTK (Mađ)
Austria Salzburg (Aut) - Udinese (Ita)
FC Kaiserslautern (Njem) - Teplice (Češ)
FC Utrecht (Niz) - MSK Žilina (Slk)
Malatyaspor (Tur) - FC Basel (Švi)
FK Ventspils (Lat) - Rosenborg Trondheim (Nor)
Manchester City (Eng) - Lokeren (Bel)
Sporting (Por) - Malmo (Šve)
FC Villareal (Špa) - Trabzonspor (Tur)
Gaziantepspor (Tur) - Hapoel Tel Aviv (Izr)
Matador Puchov (Slk) - Barcelona (Špa)
Dinamo Bukurešt (Rum) - Šahtjor Donjeck (Ukr)
Grasshoppers (Švi) - Hajduk (Hrv)
AA La Louvire (Bel) - Benfica (Por)
Odense BK (Dan) - Crvena Zvezda (SCG)
FC Dundee (Ško) - AC Perugia (Ita)
Ferencvaros (Mađ) - FC Kopenhagen (Dan)
Olimpija (Slo) - Liverpool (Eng)
PAOK (Grč) - Lyn Oslo (Nor)
Apoel Nikozija (Cip) - Mallorca (Špa)
AIK Solna (Šve) - Valencia (Špa)
Austria Beč - Borussia Dortmund (Njem)
FC Southampton (Eng) - Steaua Bukurešt (Rum)
AS Roma (Ita) - Vardar (Mak)
AJ Auxerre (Fra) - Xamax Neuchatel (Niz)
Newcastle United (Eng) - NAC Breda (Niz)

- četvrtak -

Wisla Krakov (Polj) - NEC Nijmegen (Niz)
Kamen Ingrad (Hrv) - FC Schalke 04 (Njem)
Hamburger SV (Njem) - Dn. Dnjepropetrossk (Ukr)
Feyenoord (Niz) - FC Karnten (Aut)
Girondins Bordeaux (Fra) - Petržalka (Slk)

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: