0

Kup UEFA: Braga - Tottenham 2:3

FENA
U posljednjoj utakmici osmine finala nogometnog Kupe UEFA Tottenham je na gostovanju kod Brage slavio 3:2, a svih pet golova palo je u drugom poluvremenu.

Engleze je u goste u 57. minuti doveo Robbie Keane, a u 72. Steed Malbranque povisuje na 2:0. Portugalci u 76. preko Paula Jorgea smanjuju na 2:1 da bi pet minuta kasnije Ze Carlos pogodio za izjednačenje.

Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade Keane drugi put pogađa za pobjedu Tottenhama 3:2.

REZULTATI OSMINE FINALA KUPA UEFA (uzvrati se igraju 14. i 15. ožujka):

Lens (FRA) - Bayer Leverkusen (NJEM) 2:1 (1:0) Maccabi Haifa (IZR) - Espanyol (ŠPA) 0:0 Newcastle United (ENG) - AZ Alkmaar (NIZ) 4:2 (4:1) Celta de Vigo (ŠPA) - Werder Bremen (NJEM) 0:1 (0:0) Paris S.G. (FRA) - Benfica (POR) 2:1 (2:1)

Sevilla (ŠPA) - Šakhtar Donetsk (UKR) 2:2 (1:1) Rangers (ŠKO) - Osasuna (ŠPA) 1:1 (0:1) Braga (POR) - Tottenham (ENG) 2:3 (0:0)