Lulić igrao 72 minute za Lazio
0

VIDEO / Juventus ponovo na vrhu, remi Atalante i Napolija

Piše: N. J.
Nogometaši Juventusa savladali su, u okviru 13. kola Serije A, kao gosti ekipu rimskog Lazija i tako se vratili na vrh prvenstvene tabele. U drugoj utakmici igranoj u terminu od 20:45 sati Atalanta i Napoli podijelili su bodove.

Veliki pobjedu ekipi iz Torina u Rimu je donio Simone Pepe, koji je u 34. minuti iskoristio asistenciju Matrija. Ispostavilo se da je Pepeov gol jedini na utakmici. Naš reprezentativac Senad Lulić igrao je do 72. minute za Lazio, a zamijenio ga je Sculli.

Juventus je ovom pobjedom vratio prvu poziciju, koju je privremeno zauzeo Udinese, nakon sinoćnje pobjede nad Romom. Juventus je sad prvi sa 25 bodova, dok je Udinese drugi s bodom manje i utakmicom više.

Nakon što je ove sedmice donio svom Napoliju pobjedu u Ligi prvaka protiv Manchester Cityja, Cavani je u subotu uvečer u trećoj minuti sudijske nadoknade pogodio za bod svog tima na gostovanju kod Atalante. Domaćini su vodili od 64. minute kad je pogodio Denis.

Rezultati i raspored 13. kola:

Petak Udinese - Roma 2:0

Subota Lecce - Catania 0:1 Novara - Parma 2:1 Atalanta - Napoli 1:1 Lazio Juventus 0:1