Serie A
0

Juventus i dalje stopostotan

Nogometaši Juventusa i dalje imaju maksimalan učinak u talijanskoj Seriji A. U četvrtom je kolu pred naletom “stare dame” pao i Livorno, bilo je 2-0.

Juventus je na svome Olimpijskom stadionu došao u vodstvo već u osmoj minuti. Nakon nabacivanja Maura Camoranesija, Vincenzo Iaquinta je glavom pospremio loptu u mrežu Alfonsa de Lucije.

U 30. minuti na sceni je ponovno bio Camoranesi, ovaj je put proigrao Claudija Marchisija koji je iskosa s lijeve strane gurnuo loptu ispod golmana gostiju.

U drugoj utakmici subotnjeg programa Napoli je kod kuće odigrao 0-0 protiv Udinesea. Domaćima je to peti, a gostima šesti bod ove sezone.