50

Juventus golom Khedire savladao Lazio, Lulić igrao, Pjanić ponovo bez nastupa

U 2. kolu Serije A Juventus je u gostima rezultatom 1:0 slavio protiv Lazija i tako upisao drugu ligašku pobjedu.

Juventus je u 1. kolu na domaćem terenu savladao Fiorentinu (2:1), dok je Lazio upisao trijumf u gostima protiv Atalante (4:3).

Jedini gol na utakmici postigao je Khedira nakon asistencije Dybale u 66. minuti. Khedira se upisao u strijelce i protiv Fiorentine tako da je on trenutno najbolji strijelac Juventusa.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić igrao je do 59. minute za Lazio kada ga je zamijenio Milinković-Savić.

Na drugoj strani Miralem Pjanić je ponovo, kao i u 1. kolu, cijeli meč proveo na klupi za rezervne igrače. Osim Pjanića, na klupi su, među ostalim, ponovo bili Gonzalo Higuain, koji je na teren ušao u 63. minuti umjesto Mandžukića, i Marko Pjaca, koji je u 88. minuti zamijenio Dybalu.